Menu

Canon LBP223dw

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

Canon I-SENSYS LBP223dw

Monochromatyczna drukarka LBP223dw pozwala oszczędzić czas. Jest niezawodna i skuteczna, a w dodatku ma elegancką, kompaktową obudowę. Szybkość drukowania jednostronnych dokumentów formatu A4 sięgająca 33 str./min ułatwia dotrzymywanie terminów, a funkcja drukowania dwustronnego zmniejsza koszty dotyczące papieru. W sytuacji bardziej postępowych i mobilnych pracowników warto skorzystać z elastycznej łączności tej drukarki – można drukować przy pomocy z urządzenia inteligentnego z aplikacją Canon PRINT Business lub bez pośrednictwa aplikacji dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android). Można też zadbać o bezpieczeństwo i jakość – dzięki funkcji drukowania zabezpieczonego kodem PIN i ulepszonym kasetom z tonerem, które zaopatrzono w uniemożliwiającą bałaganowi technikę automatycznego usuwania taśm uszczelniających, wydruki są bezpieczne i mają wysoką jakość.

  • Maksymalna wydajność i mniejsze koszty dotyczące papieru dzięki sięgającej 33 stron na minutę szybkości druku jednostronnych dokumentów A4 i funkcji drukowania dwustronnego
  • Kompaktowa budowa drukarki pozwala oszczędzić cenne miejsce
  • Możliwość pracy z dala od biurka – zdalne drukowanie dzięki aplikacji Canon PRINT Business
  • Dzięki zgodności z usługami AirPrint (iOS) i Mopria (Android) można drukować bez pośrednictwa aplikacji
  • Wysoka jakość i brak bałaganu dzięki ulepszonym kasetom z tonerem i funkcji automatycznego usuwania taśm uszczelniających
  • Funkcja drukowania zabezpieczonego kodem PIN gwarantuje bezpieczeństwo poufnych dokumentów
  • instynktownie obsługiwany, 5-wierszowy ekran LCD ułatwia pracę z drukarką

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.