Menu

Drukarka kart plastikowych ZEBRA ZC100

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

ZEBRA ZC100. Niezależnie od tego, czy drukujesz plakietki dla pracowników, by zapewnić bezpieczeństwo swej placówki, czy przepustki dla gości i karty członkowskie dla klientów, drukowanie jednostronne kart odgrywa ważną rolę w Twojej firmie. Ci potrzeba drukarki kart, która zminimalizuje wpływ na skuteczność operacyjną i produktywność pracowników - drukarka kart, która jest nieskomplikowana w konfiguracji, nietrudna w obsłudze i prosta w zarządzaniu. Możesz mieć to wszystko z ZC100. Uzyskujesz elegancką inżynierię zmieniającą prostotę gry. ZC100 to plug and play, zaraz po wyjęciu z pudełka - nie wymaga konfiguracji. Pomysłowy podajnik kart dopasowuje się do grubości karty. Nowy sterownik oferuje graficzny interfejs użytkownika, który gwarantuje nowy poziom prostoty zarządzania procesem drukowania, a także wyglądem i stylem drukowanych kart. Taśma może zostać włożona do drukarki tylko w jeden sposób, by zmienić głupie wstęgi - a dzięki inteligentnym chipom w taśmach bez wątpienia zawsze zmienisz wstążki, zanim zostaną wydane, unikając niepotrzebnych przestojów drukarki. Ci potrzeba ręcznie włożyć kartę? Rura świetlna likwiduje wszelkie zamieszanie, kierując użytkowników w miejsce i sposób włożenia karty. Dzięki obsłudze wielu różnorodnych języków ZC100 jest gotowy do wdrożenia w dowolnej części świata. Nowy design drukarki kart Zebra ZC100 przełomowy projekt „pasuje wszędzie" jest w domu w dowolnym miejscu w firmie - od biur i zaplecza po powierzchnie skierowane do klienta. Najcieńszy profil i najniższe wymagania w zakresie prześwitu pozwalają modelowi ZEBRA ZC100 zjednoczyć się praktycznie w dowolnym miejscu, gwarantując obszerniejszą elastyczność wdrażania. Funkcje zabezpieczeń umożliwiają drukowanie kart bez ryzyka w miejscach publicznych, od blokady pokrywy drukarki, która zapobiega kradzieży kart i drukowanych kart, szyfrowania rządowego w celu ochrony najistotniej wrażliwych informacji i uwierzytelniania drukarki na hoście w celu zapobiegania nieautoryzowanym aplikacjom lub urządzenia mobilne z drukowania kart. Opcjonalny koder pasków magnetycznych i pakiet integracyjny dla koderów bezstykowych większą elastyczność drukowania kart. Prędkość drukowania jest do 30% szybsza aniżeli poprzednika Zebry, drukarki kart ZXP Series 1, dzięki temu pracownicy poświęcają mniej czasu na drukowanie i więcej czasu na bardziej pokaźne zadania - a kupujący spędzają mniej czasu na czekaniu na drukowanie kart. Druk DNA zapewnia dodatkowe oprogramowanie drukarki, które upraszcza integrację drukowania kart z aplikacjami, projektowania kart i obsługi drukarek kart ZEBRA ZC100. ZC100 - gdy zrobi to tylko najkorzystniejsza jednostronna drukarka kart. DNA DRUKU komplet do tworzenia oprogramowania wieloplatformowego (SDK) Windows C#/.Net i Java Printer Software Development Kit (SDK)
  • Jedno pobranie SDK obsługuje środowiska Android, Java i Windows.
  • Łatwe tworzenie aplikacji do drukowania kart z całkowitą kontrolą nad funkcjami drukowania w środowiskach Windows, Linux, Mac OS i Android.
  • Włącz drukowanie kart z maszyn przenośnych z systemem Android.
  • Włączenie szyfrowania i uwierzytelniania hosta.
  • zawiera dokumentację i przykłady kodów źródłowych.
CardStudio pakiecie z drukarką, to proste w nauce i bogate w funkcje oprogramowanie do projektowania kart, które upraszcza projektowanie kart lojalnościowych, kart upominkowych, dowodów tożsamości i innych. Drukuj Dotknij przy pomocy jednego dotknięcia możesz korzystać z maszyn przenośnych z systemem Android, by uzyskać dostęp do informacji na temat sposobu obsługi i rozwiązywania problemów, które pomogą utrzymać drukarki w gotowości do pracy i przystępności. Dane o drukowaniu DNA. Drukuj DNA sprawia, iż system operacyjny Zebra Link-OS dla drukarek kart staje się klasą samą w sobie, oferując narzędzia programowe Zebra-only, które ułatwiają życie wszystkim, którzy dotykają drukarek, od drukowania po zarządzanie drukarką i rozwój aplikacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.