Menu

Drukarka kart plastikowych Zebra ZXP1

Cechy produktu
  • Producent Zebra 
Opis

Producent: Zebra Technologies

Kod artykułu: Z11-0000B000EM00

Nazwa artykułu: ZXP1 KARTENDRUCKER

Opis towaru: einseitiger Thermotransfer Farbdruck, Quickcard Bundle enthält: Card Software (kanon Edition), Webcam, VMCKO Farbband und 100 Karten, inklusive UK und EU Netzkabel, USB-przewód

Karta katalogowa: Z11-0000B000EM00.pdf


Drukarka kart ZXP1 jest to urządzenie przeznaczone do jednostronnego niskonakładowego zadruku kart barwnych albo monochromatycznych. Drukarka jest nieskomplikowana w użyciu (obsługę ułatwia intuicyjny interfejs użytkownika i kolorowe punkty dotykowe, ma łatwe wymienne taśmy, jest wytworzona z niezwykle prawidłowej, wytrzymałej konstrukcji i ma niewiele znaczące wymiary, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca i sprawdza się w niewielkiej przestrzeni. Posiada druk termosublimacyjny i termotransferowy o rozdzielczości 300dpi. Maksymalna prędkość druku :przy druku monochoromatyczny wynosi 500 kart/godz, a przy druku kolorowym 100 kart/godz.Drukowane kody : Pasek magnetyczny ISO7811, HiCo/LoCo.Wspiera interfejsy takie jak : USB, Ethernet (opcjonalnie).rozmiary 200x236x368mm.

jednostronny druk w kolorze, przewód zasilający, kabel USB

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.