Menu

Zebra ZQ600 Series ZQ620 Drukarka etykiet - Monochromatyczny - Bezpośrednia termiczna

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

kolekcja ZQ600 wykorzystuje popularną platformę QLn i powoduje, iż staje się ona jeszcze lepsza — dzięki dodatkowym zaawansowanym technologiom i innowacyjnej budowie, które nadają sprawności, prostocie obsługi i łatwości zarządzania zupełnie nowy rozmiar.

nowoczesna technologia i obszerniejsza objętość baterii, a także funkcja natychmiastowego przechodzenia w stan gotowości pozwalają zminimalizować przestoje i dbać, aby drukarka nigdy nie przechodziła w stan uśpienia.

duży, kolorowy ekran z ikonami stanu powoduje,procesu odczytywania stanu drukarki nie trzeba już opierać na zgadywaniu. Pracownicy Twojej marki będą mogli korzystać z bezawaryjnych połączeń bezprzewodowych dzięki szybkiej łączności 802.11 ac i Bluetooth 4.1.Drukarka jest przeznaczona do stosowania w sprzedaży detalicznej, formuje pokwitowania i etykiety na regały, wysyłki do znakowania zmian cen i drukowania paragonów.

Maksymalna szerokość wydruku wynosi 48mm z prędkością 115mm/s. W rozdzielczości 203 dpi. Kolorowy wyświetlacz pozwala łatwo poruszać się po menu i kreować rachunki i etykiety. Prędki i niezawodny transfer danych zagwarantuje WLAN I Bluetooth.

linia drukarek ZQ600 jest wstecznie kompatybilna ze wszystkimi akcesoriami z serii QLn. Klasa ochrony przed pyłem i wodą: IP43 (IP54 w miękkim futerale). Wytrzymałość na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,52 m...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.