Menu

Zebra ZT620 Drukarka ZT62062-T0E01C0Z

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

nieszablonowA skutecznOŚĆ I WYNIKI – OD MIKROETYKIET PO WYSOKONAKŁADOWE ZNAKOWANIE WYSYŁEKDrukarki linii ZT600 znamionują produkowane z potężnej stali części konstrukcyjne, które przetrwają całe lata intensywnej eksploatacji w skrajnych temperaturach, pyle, środowisku pełnym odprysków i odłamków i w innych nieprzystępnych warunkach przemysłowych.

skrupulatnie zaprojektowane mechanizmy drukujące bezawaryjne działanie poprzez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, żeby spełniać Twoje zapotrzebowania produkcyjne wymagające druku wysokonakładowego.

ZT610™ zapewnia na dodatek najlepszą w tej klasie sprzętów rejestrację i jednolitą jakość druku w skali mikro w rozdzielczości 24 pkt/mm.BEZPROBLEMOWA KONFIGURACJA, CODZIENNA EKSPLOATACJA, KONSERWACJA I ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓWWszystkie komponenty i funkcje drukarek kolekcji ZT600 pozostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i prostocie wykorzystywania: od podświetlonych i oznaczonych kolorami ścieżek prezentujących sposób ładowania nośników i taśmy barwiącej, które pomagają błyskawicznie rozpoznać problem, aż po łatwą regulację nacisku głowicy, obejmującą skalę i oznaczone kolorami wskaźniki nacisku, która upraszcza cykl wstępnej konfiguracji drukarki i jej obsługi.

Załadunek boczny usuwa problemy i niewygodę związane z koniecznością przewlekania tworzyw eksploatacyjnych podczas zamiany. Zastosowane czujniki, narzędzia diagnostyczne i zasoby wsparcia zniżają potrzebę wzywania pomocy technicznej.

A szczegółowe instrukcje oraz informacje zwrotne uniemożliwiają powszechnym błędom i redukują konieczność regulacji ręcznej, co zapewnia jednolitą jakość druku.przezroczystOŚĆ OPERACYJNA, ZDALNE ZARZĄDZANIE I ŁATWOŚĆ MODYFIKACJI W PRZYGOTOWANIU NA PRZYSZŁOŚĆDrukarki ZT610 i ZT620 są tak samo inteligentne, co solidne i wydajne.

Opracowana przez firmę Zebra, przystępna za pośrednictwa chmury platforma programowa Link-OS™, a także oferta usług zarządzanych całkowitą widoczność i kontrolę nad systemami do druku niezależnie od tego, czy znajdują się one na miejscu w budynku firmy, czy również na drugim końcu świata.

Co więcej, dzięki dwóm dostępnym gniazdom komunikacyjnym, osiągalnemu do samodzielnego konstrukcji koderowi RFID, opcjom do obsługi nośników oraz dwóm opcjonalnym portom USB hosta do prostej instalacji na zasadzie „plug-and-play" można z łatwością dotrzymać kroku zmieniającym się technicznym i biznesowym potrzebom swego przedsiębiorstwa, niezależnie od tego, jak niezwykle są one złożone.dane techniczne: warianty DRUKU:termiczny i termotransferowyROZDZIELCZOŚĆ DRUKOWANIA:203dpi,300dpi,600dpiMAKSYMALNA SZEROKOŚĆ DRUKU:104 mmMAKSYMALNA DŁUGOŚĆ DRUKU:203 dpi: 150"/3810 mm, 300 dpi: 130"/3302 mm, 600 dpi: 30"/762 mmMAKSYMALNA szybkośĆ DRUKU:356 mm/sMAKS.

DŁUGOŚĆ TAŚMY DRUKUJĄCEJ:450mŚREDNICA GILZY:Papier - 76.0 mm (3"), Taśma - 25.4 mm (1")PAMIĘĆ:1GB RAM/2GB FLASHRODZAJE INTERFEJSU:USB, RS232, Bluetooth, EthernetDRUKOWANE KODY KRESKOWE:1D: Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 with subsets A/B/C and UCC Case Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN 2- or 5-digit extensions, Plessey, Postnet, standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar, Planet Code2D: Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, TLC 39, MicroPDF, RSS-14 (and composite), AztecJĘZYKI PROGRAMOWANIA:ZPL, ZPLII, XMLDOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE:aplikacja do projektowania etykiet Zebra DesignerDOSTĘPNE OPCJE uzupełniające:Gilotyna, Dyspenser, Nawijak Etykiet, karta WiFi, opcja IPv6WYMIARY:505 mmx268.2 mmx395.68 mmWAGA:22.7 kgGWARANCJA:12 miesięcy...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.