Menu

Zebra ZT620

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

nieszablonowA produktywnOŚĆ I WYNIKI – OD MIKROETYKIET PO WYSOKONAKŁADOWE ZNAKOWANIE WYSYŁEKDrukarki linii ZT600 charakteryzują wykonane z potężnej stali elementy konstrukcyjne, które przetrwają całe lata dynamicznej eksploatacji w skrajnych temperaturach, pyle, środowisku pełnym odprysków i odłamków, a także w innych skomplikowanych warunkach przemysłowych.

skrupulatnie zaprojektowane mechanizmy drukujące bezawaryjne działanie przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, aby spełniać Twoje zapotrzebowania produkcyjne wymagające druku wysokonakładowego.

ZT610™ zagwarantuje w dodatku najkorzystniejszą w tej klasie sprzętów rejestrację i jednolitą jakość druku w skali mikro w rozdzielczości 24 pkt/mm.BEZPROBLEMOWA KONFIGURACJA, CODZIENNA EKSPLOATACJA, KONSERWACJA I ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓWWszystkie części i funkcje drukarek linii ZT600 pozostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i prostocie używania: od podświetlonych i oznaczonych kolorami ścieżek przedstawiających sposób ładowania nośników i taśmy barwiącej, które pomagają błyskawicznie rozpoznać problem, aż po łatwą regulację nacisku głowicy, obejmującą skalę i oznaczone kolorami wskaźniki nacisku, która upraszcza proces wstępnej konfiguracji drukarki i jej obsługi.

Załadunek boczny eliminuje problemy i niewygodę związane z koniecznością przewlekania materiałów eksploatacyjnych podczas wymiany. Zastosowane czujniki, narzędzia diagnostyczne i zasoby wsparcia ograniczają potrzebę wzywania pomocy technologicznej.

A szczegółowe instrukcje i dane zwrotne uniemożliwiają powszechnym błędom i redukują konieczność regulacji ręcznej, co zagwarantuje jednolitą jakość druku.krystalicznOŚĆ OPERACYJNA, ZDALNE ZARZĄDZANIE I ŁATWOŚĆ MODYFIKACJI W PRZYGOTOWANIU NA PRZYSZŁOŚĆDrukarki ZT610 i ZT620 są jednakowo inteligentne, co mocne i sprawne.

Opracowana poprzez firmę Zebra, dostępna za pośrednictwa chmury platforma programowa Link-OS™ oraz oferta usług zarządzanych pełną widoczność i kontrolę nad systemami do druku niezależnie od tego, czy znajdują się one na miejscu w budynku firmy, czy również na drugim końcu świata.

Co więcej, dzięki dwóm dostępnym gniazdom komunikacyjnym, możliwemu do samodzielnego montażu koderowi RFID, opcjom do obsługi nośników, a także dwóm opcjonalnym portom USB hosta do prostej instalacji na zasadzie „plug-and-play" można prosto dotrzymać kroku zmieniającym się technicznym i biznesowym potrzebom swego przedsiębiorstwa, niezależnie od tego, jak wyjątkowo są one złożone.informacje techniczne: rodzaje DRUKU:cieplny i termotransferowyROZDZIELCZOŚĆ DRUKOWANIA:203dpi,300dpi,600dpiMAKSYMALNA SZEROKOŚĆ DRUKU:104 mmMAKSYMALNA DŁUGOŚĆ DRUKU:203 dpi: 150"/3810 mm, 300 dpi: 130"/3302 mm, 600 dpi: 30"/762 mmMAKSYMALNA szybkośĆ DRUKU:356 mm/sMAKS.

DŁUGOŚĆ TAŚMY DRUKUJĄCEJ:450mŚREDNICA GILZY:Papier - 76.0 mm (3"), Taśma - 25.4 mm (1")PAMIĘĆ:1GB RAM/2GB FLASHRODZAJE INTERFEJSU:USB, RS232, Bluetooth, EthernetDRUKOWANE KODY KRESKOWE:1D: Code 11, Code 39, Code 93, Code 128 with subsets A/B/C and UCC Case Codes, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, UPC and EAN 2- or 5-digit extensions, Plessey, Postnet, standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar, Planet Code2D: Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, TLC 39, MicroPDF, RSS-14 (and composite), AztecJĘZYKI PROGRAMOWANIA:ZPL, ZPLII, XMLDOŁĄCZONE OPROGRAMOWANIE:aplikacja do projektowania etykiet Zebra DesignerDOSTĘPNE OPCJE dodatkowe:Gilotyna, Dyspenser, Nawijak Etykiet, karta WiFi, opcja IPv6WYMIARY:505 mmx268.2 mmx395.68 mmWAGA:22.7 kgGWARANCJA:12 miesięcy...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.