Menu

WMF - Profi Plus Sito do wywaru z warzyw Ø 16 cm długość: 35 cm

Cechy produktu

  • Producent WMF 

Opis

zestaw 4 noży z nożyczkami, ostrzałką i blokiem ZWILLING Pure marki Zwilling to obowiązkowe uzupełnienie każdego kuchennego wnętrza. Pakiet jest uniwersalny i praktyczny. Wielofunkcyjne noże dedykowane są zarówno do obierania, jak i krojenia czy siekania.

Posłużą do przygotowania ziół, warzyw, owoców, pieczywa, serów, ryb, a także mięsa. Blok został wykonany z bambusa, dzięki czemu pokazuje się nad wyraz okazale i pasuje do każdej kuchni. Ostrze noży i nożyczek to wysokiej jakości stal hartowana w niezwykle niskiej temperaturze przy pomocy technologii Friodur.

dzięki czemu ostrza są bardzo wytrzymałe i odporne na korozje. Z kolei poręczne rękojeści gwarantują bezpieczne i wydajne posługiwanie się nożami i nożyczkami. Noże nie wyślizgują się oraz dobrane są do każdej ręki.W składzie: - nóż do warzyw i owoców o ostrzu o dł.

10 cm - uniwersalny nóż z ząbkami o ostrzu o dł. 13 cm - nóż do pieczywa o ostrzu o dł. 20 cm - nóż szefa kuchni o ostrzu o dł. 20 cm - ostrzałka o dł. 23 cm - nożyczki - blok o rozmiarach 30 x 11,5 x 26 cmZwilling to niemiecka marka, która genialnie łączy tradycję z progresywnymi koncepcjami.

Od 1731 roku jest pionierem w produkowaniu sztućców, noży i narzędzi kuchennych. Dzięki niezawodności producent ciągle zdobywa uznanie wśród klientów.artykuł objęty jest 30 letnią gwarancją.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Zwilling w Polsce.

nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz w dodatku martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.