Menu

RENAULT CLIO III 2005- dywaniki welurowe czarny MAMMOOTH MMT A041 831923 01

Cechy produktu
  • Producent MAMMOOTH 
  • Materiał welurowe 
  • Marka pojazdu Renault 
Opis

ukazujemy pakiet welurowych dywaników samochodowych MAMMOOTH przeznaczonych do twojego modelu samochodu. Baza wytworzona jest na podstawie współpracy z rynkiem OEM – co skutkuje oryginalnym kształtem, tak jak pod pierwszy montaż.

stworzone są z najwyższej jakości wykładziny importowanej z Holandii i Belgii (waga 2200 gr/m2). Spód wytwarzano z granulatu, który izoluje spodnią wykładzinę samochodu nie dając przenikać skażeniom z dywaników do wykładziny auta.

uzupełniające wzmocnienie na dywaniku kierowcy dwukrotnie rozszerza jego żywotność. Zaimplementowane zostały oryginalne mocowania (stopery) - jeśli występowały w danym modelu - w innym wypadku wszywane są rzepy.

zwiększa to bezpieczeństwo w podróży, zapobiegając wsuwaniu się dywanika pod pedał gazu, lub hamulca. W odróżnieniu od większości dywaników oferowanych na rynku, nasze produkty równie jak dywaniki oryginalne, tworzone zostały ze strzyżonego weluru.

Są nieskomplikowane do utrzymania w czystości. Materiał nie posiada pętelek, które blokują brud, co upraszcza ich odkurzanie i skraca czas potrzebny na utrzymanie czystości do minimum. Wszystkie dywaniki welurowe z pod szyldu MAMMOOH na obrzeżach dopracowane są obszyciem wytwarzanym z wysokiego gatunku nubuku.

To widocznie zwiększa ich jakość, oraz efektowność wizualną. W odróżnieniu od dywaników gumowych, czy niższych jakościowo welurów, nasze dywaniki nie odróżniają się od wykładziny samochodowej co w połączeniu z obszyciem nadaje wnętrzu samochodu status premium.

Oryginalny wygląd, wysoka wytrzymałość, użyteczność, oraz stosunek ceny do jakości dywaników Mammooth wpływa na zadowolenie klientów, a także wysokie miejsce w rankingach w kategorii dywaników welurowych. Ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji dywaników iż ich jakość jest bezkonkurencyjna, a użytkownicy usatysfakcjonowani.

"

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.