Menu

Podgrzewany dywan, 60 x 40 cm, szary

Cechy produktu
  • Producent B2B Partner 
  • Kolor szary 
Opis

Podstawą dywaników podgrzewanych TERKO jest specjalna grzejąca elektro-folia, która jest z obu stron zaszyta w wysokiej jakości dywanu obciążającego. Dywaniki zaopatrzone są w przewód zasilający z przełącznikiem.

Temperatura: ok. 30 stopni Celcjusza, do 5 minut od włączenia. Zasilanie: przewód zasilający 1,5m z wtyczką i przełącznikiem. Folia grzejąca produkowana jest z laminowanej folii poliestrowej z naniesioną powłoką grafitową i przewodami.

Folia ta jest niepalna i stała - nie podlega praktycznie żadnemu procesowi starzenia. Służy nie tylko jako "nośnik" pasków grzejących,jednocześnie jako izolator elektryczny. W sytuacji, że dojdzie do mechanicznego uszkodzenia niektórych części, dywaniki posiadają tą wygodę, że grzać przestanie tylko uszkodzony pasek, natomiast pozostałe elementy są w pełni praktyczne.

Podwójną ochronę przewodów elektryczności zapewniają podłużnie poprowadzone srebrne przewody zabezpieczone dodatkowymi taśmami miedzianymi. Urządzenie odpowiada normom...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.