Menu

Turkusowy dywan do pokoju dziecka w sowy - Kortis

Cechy produktu
  • Producent Profeos 
  • Kolor niebieski 
Opis

Trzepała Zośka dywan, z dywanu leciał kurz
Tak ciężko pracowała, iż siły nie ma już...

Chyba każdy z nas zna słowa tej kultowej piosenki. Co więcej, wydają się być nad wyraz życiowe. Z pewnością Ty też, tak jak bohaterka "Zośka" męczysz się z trzepaniem i praniem dywanu. Zwłaszcza, gdy mowa o dziecięcym, który tak niejednokrotnie wymaga odświeżenia... Najlepiej byłoby posiadać taki, który w ogóle się nie brudzi i nie wymaga czyszczenia. Marzenia ściętej głowy? Nie do końca! teraz możesz cieszyć się opornym na zabrudzenia i nieskomplikowanym w utrzymaniu czystości dywanem Kortis producenta Profeos! wyśmienity do pokoju Twojego Malucha!

Urządzając pokój swojego dzieciątka w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na aspekt wizualny. To on wydaje się być tym najważniejszym. Staramy się bowiem stworzyć swemu najcenniejszemu skarbowi przytulny, ciepły i magiczny świat. Mebelki, łóżko i wszystkie dodatki cechują się uroczym designem, który to musi przypaść do gustu niewielkiego lokatora. Nie możemy jednak zbagatelizować tak ważnej sprawy, jaką jest funkcjonalność. Aspekt użyteczny jest istotnie znaczny, zwłaszcza w pokoju dziecka. Odbywają się tu przecież najkorzystniejsze zabawy, bitwy, budowanie domków i torów wyścigowych. Z tego powodu często zdarzają się plamy z rozlanego napoju czy resztek jedzenia. Co więc wybrać? efektowny design czy funkcjonalność? Z marką Profeos możesz złączyć obie te rzeczy! Dywan Kortis jest na to nieprzeciętnym przykładem. Bajkowy, pełen uroku, kolorowy wygląd idzie tu w parze z wysoką funkcjonalnością i wysoką jakością. Optycznie bez wątpienia skradnie serce Twojemu dziecku, natomiast jego łatwość w utrzymaniu czystości zachwyci Ciebie. wyróżnia się rozszerzoną niepodatnością na zabrudzenia, ścieranie i odbarwienia. Powstał z wysokojakościowej, uszlachetnionej cieplnie przędzy. Włókna składają się ze skręconych ze sobą nitek, dzięki czemu dywan jest niezwykle gęsty i rozciągliwy, a wyglądem przypomina ręcznie tkane wykładziny. Warto zwrócić uwagę, iż dywan spełnia oczekiwania higieniczne i nie mieści substancji szkodliwych dla zdrowia. Możesz być więc spokojny, że Twoje dziecko będzie z nim w pełni bezpieczne.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.