Menu

100 zabaw dla dzieci 3-letnich - Praca zbiorowa

Cechy produktu

  • ISBN 9788375689754 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Siedmioróg 
  • Ilość stron 143 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Dzięki opisanym w książeczce zabawom dziecko zdobywa nową wiedzę i rozwija rozmaite umiejętności: poznaje własne ciało, ćwiczy ruch i kształci umiejętności wysławiania się i uczy się kreować więź emocjonalną z rodzicami i rówieśnikami. Ze 100 zabawami dzieci bez dwóch zdań nie będą się nudzić: wyszaleją się, wyśmieją, zrelaksują i poeksperymentują.

Przedstawione tu propozycje zabaw nie wymagają specjalnych rekwizytów ani warunków - można je zastosować o każdej porze roku i niemal w każdym miejscu: w domu, na podwórku, w poczekalni u lekarza, w samochodzie czy w pociągu.

Książeczka zawiera 100 ciekawych i przystępnych do zrealizowania pomysłów na mądrą, twórczą i wesołą zabawę z 3-letnim dzieckiem. Na każdej stronie zamieszczono opis jednej zabawy, wesoły rysunek, który ją ilustruje, a także ikonki graficzne oznajmiające, jakie umiejętności ćwiczy i rozwija dziecko dzięki tej zabawie. Wśród propozycji znajdują się gry i zabawy ruchowe, artystyczne, słowne i towarzyskie.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.