Menu

25 miniemerytur. Nawyki trzydziestoparoletniego rentiera - ebook

Opis

Jakub B. Bączek (nazywany przez dziennikarzy najmłodszym polskim emerytem) to człowiek, który już w wieku 32 lat porzucił posadę prezesa w zbudowanej przez siebie firmie STAGEMAN i zdecydował się na model życia 50/50. Połowę swego roku spędza więc na 25 urlopach, które nazywa „miniemeryturami", a podczas drugiej połowy realizuje projekty związane z jego pasjami (jak inspirowanie innych czy praca z najkorzystniejszymi polskimi sportowcami w charakterze trenera mentalnego).

Ta nietuzinkowa książka jest podróżą śladami autora – zarówno geograficzną (poprzez takie miejsca jak Bali, Nowy Jork czy Rio de Janeiro), jak i mentalną (przez nawyki efektywnego działania i szczęśliwego życia).

Od teraz nie trzeba już szukać inspirujących historii z zagranicy – na wyciągnięcie ręki mamy bowiem człowieka, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają, lecz marzenia się SPEŁNIA!

#25miniemerytur pomoże Ci spełnić Twoje marzenia – nie tylko te podróżnicze. Lecz UWAGA: ta historia wciąga, a jej przeczytanie może sprawić,mnóstwo się w Twoim życiu zmieni! Do dzieła!

Co wynajdziesz w książce?

Jak od zera doszedłem do życia, w którym mogę sobie pozwolić na 25 wyjazdów zagranicznych rocznie?

Na czym polega moja autorska koncepcja Wolności Finansowej 50/50?

Jakie nawyki doprowadziły mnie do bycia rentierem i jak możesz je wzmacniać u siebie?

Moje przemyślenia i wnioski, wyszukasz gdzieś między Azją i Australią. Znajdziesz również wyzwania w okolicach Afryki i Europy. Nie zabraknie energii obu Ameryk i... Błyskotliwych zdjęć z podróży i anegdot na trasie. Zwłaszcza jednak odszukasz tu siłę, wiedzę, wiarę i mentalność korzystania z życia.

Jakub B. Bączek 25 miniemerytur

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.