Menu

4DX, czyli 4 dyscypliny realizacji - Chris McChesney, Sean Covey, Jim Huling

Cechy produktu

  • ISBN 9788328357174 
  • Autor Sean Covey|Chris McChesney|Jim Huling 
  • Wydawnictwo Onepress 
  • Ilość stron 368 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Naturalną cechą ludzi jest chęć zwyciężania. Każdy chce wygrywać. Nic nie motywuje bardziej niżeli bycie częścią zespołu, który zna swój cel, dąży do niego i jest zdeterminowany, by go osiągnąć. Dlaczego więc tak mnóstwo wspaniałych i ambitnych planów nigdy nie doczekało się realizacji? Każdy menedżer zapewne pamięta inicjatywy, które mogły przynieść firmie fantastyczny sukces, lecz rozmyły się w natłoku codziennej pracy i zniknęły w szalejącym wirze bieżących spraw.

Aby osiągać wyjątkowe wyniki, trzeba doprowadzić zespół do zmiany zachowania i nauczyć się walczyć z nawałem codziennych zadań, który w wielu organizacjach jest przeciwnikiem nie do pokonania.Opisana w tej książce metodologia 4DX, czyli czterech dyscyplin realizacji, jest zestawem zasad, dzięki którym w samym środku wiru bieżących spraw zapewnisz realizację kluczowych celów strategicznych w swej organizacji.

Cztery dyscypliny wydają się banalne i nietrudne do zrozumienia. Ich wdrożenie jednak może stanowić poważne wyzwanie. W książce starannie i przystępnie przedstawiono techniki wdrażania zasad czterech dyscyplin: od wyczerpującego opisu ich specyfiki po praktyczne wskazówki.

Znalazły się tu na dodatek informacje o możliwych błędach, ich konsekwencjach, a także sposobach minimalizowania ryzyka porażki we wdrożeniu.Poznaj cztery dyscypliny osiągania celów:- koncentracja na kluczowych celach- działanie według wskaźników kierunkowych- ciągłe monitorowanie uzyskiwanych wyników- utrzymywanie rytmu współodpowiedzialnościJuż znasz swój cel.

dzisiaj dowiedz się, jak go osiągnąć![O autorach]Chris McChesney — lider wdrożeniowy programu 4DX, osobiście nadzorował sporo spomiędzy najbardziej błyskotliwych wdrożeń tej metody. Jest rozchwytywanym prelegentem i konsultantem.

Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i pasjonat sportów wodnych.Sean Covey — praktyk i propagator metodyki 4DX. Autor kilku książek, które stały się bestsellerami „New York Timesa”. Aktualnie mieszka z rodziną w Rocky Mountains.

Uwielbia bejsbol i jazdę na motocyklu.Jim Huling — konsultant zarządzający do spraw wdrażania 4DX, jako jeden z pierwszych liderów wdrażał i efektywnie stosował tę metodę. Ma troje wnucząt, jest posiadaczem czwartego dana w taekwon-do i zapalonym biegaczem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.