Menu

Atlantyda pod Krakowem - Anna Zając (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379424078 
  • Autor Anna Zając 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 340 
  • Rok wydania 2014 

Opis

To powieść niczym Kod Leonarda, choć tym razem skarb ukryty jest w podziemiach Nowej Huty.Jest lipiec 2023 roku. Architekt Daniel Cisowski pozornie ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia pasję, którą realizuje, kochającą rodzinę, znajomych, pieniądze.niespodziewanie mężczyzna, próbując walczyć o najmłodszą dzielnicę Krakowa Nową Hutę, zostaje wciągnięty w tajemnicę ukrytego skarbu.

W więziennej celi zdesperowany Daniel próbuje uciec w nierzeczywisty świat. Okazuje się, że ma on do wypełnienia misję, której celem jest odnalezienie zakopanych niegdyś skrzyń i przywrócenie pamięci o poprzednich pokoleniach.

Musi się spieszyć, bo ktoś depcze mu po piętach.A jeśli to prawda, iż żyłeś już wcześniej Czy nie wykorzystałbyś w obecnym życiu wiedzy z przeszłości To jak sen, który śnisz i dzięki któremu możesz zmienić bieg wydarzeń w swoim prawdziwym życiu, nie popełnić błędów, poświęcić sobie więcej czasu, kochać mocniej, rozmawiać więcej, aby nie żałować, że jest już za późno.

Wiedza z przeszłości być może pozwoliłaby ci zyskać coś albo kogoś unikatowego w przyszłości. Zastanawiałeś się kiedyś nad tymAnna Zając autorka bloga o prezentach, która zdobywając swój nepalski pięciotysięcznik postanowiła zmienić coś w swym życiu.

W czasie macierzyństwa zawalczyła o swoje Ja pisząc książkę o dzielnicy swojego dzieciństwa, w której zostawiła serce. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania twórczyni pokazów multimedialnych. Ciekawi ją także świat ezoteryki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.