Menu

Bogowie Maorysów

Cechy produktu

  • ISBN 9788379996827 
  • Autor Sarah Lark 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2015 

Opis

"Ostatni tom bestsellerowej sagi Sary Lark! Nowa Zelandia, 1899 r. Kevin, syn Lizzie i Michaela, wyrusza jako lekarz sztabowy na wojnę burską do Afryki. Dla Roberty, zakochanej w nim młodej dziewczyny, to poważny cios, ale decyduje się odważnie walczyć o ich wspólne szczęście.

Także Atamarie, córka Matariki, staje przed wielkim wyzwaniem: jako jedyna kobieta inicjuje studia na wydziale nauk inżynieryjnych na uniwersytecie. Od dzieciństwa fascynują ją latawce Maorysów. I to właśnie dzięki swej pasji poznaje pioniera lotnictwa Richarda Pearse'a...

"Nostalgiczna sceneria to prawdziwy konik Sary Lark, która spędziła lata w podróży, pracując jako przewodnik". Lisa "Wzruszające historie na tle zapierających dech w piersiach naturalnych krajobrazów - oto recepta na sukces Sary Lark, pisarki, której każda książka okazuje się bestsellerem".

Hörzu "Powieści Sary Lark są odpowiedzią na marzenia o podróżach jej czytelniczek". Forum"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.