Menu

Brunatne sekrety - ebook

Opis

„Brunatne sekrety" Dariusza Krzywdzińskiego to połączenie enigmatycznej i mrocznej zagadki z przeszłości, a także współczesnej gonitwy za czarnymi charakterami.

Główny bohater powieści Andrzej Nowak jest dziennikarzem śledczym, który tropi afery i nie boi się zaglądać w najciemniejsze zakamarki. Na potrzeby artykułu inicjuje współpracę z dawnym kolegą ze szkolnej ławy, obecnie mieszkającym w Berlinie – temat dotyczy bowiem nie tylko półświatka grasującego w Polsce,ponadto w Niemczech. Oprócz spraw zawodowych łączy ich także temat z przeszłości, ponieważ dziennikarz otrzymał po zmarłym dziadku zagadkowy list, w którym opisuje zagadkową sprawę wywozu skrzynek z zamku w Królewcu podczas II wojny światowej. Andrzej nie potrafi oprzeć się pokusie i postanawia zagłębić się w temat, tym bardziej, iż dziadek w liście prosi, by fragment nieznanej dotychczas historii ujrzał światło dzienne.

W taki oto sposób mężczyźni rozpoczynają wędrówkę nie tylko po najróżniejszych krajach,głównie podróż w przeszłość, która okazuje się bardziej zaskakująca aniżeli mogłoby się wydawać na początku.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.