Menu

Bzdurobajka i inne scenariusze

Cechy produktu

  • ISBN 9788327238726 
  • Autor Grzegorz Wawrzyński 
  • Wydawnictwo E-bookowo 

Opis

Scenariusze skeczy dla grup teatralnych i kabaretowych.
Zakup legalnej kopii książki upoważnia jej nabywcę do użycia jej zawartości.

Wśród zajęć pozalekcyjnych, które prowadziłem jako nauczyciel w szkole podstawowej i gimnazjum, było za każdym razem miejsce dla kółek teatralnych lub teatralno-filmowych. Najczęstszymi efektami takiej pracy z dziećmi i młodzieżą stawały się przedstawienia, zdominowane poprzez występy kabaretowe.

W programie przedstawień znajdowały się także skecze mojego autorstwa. Niektóre z nich postanowiłem wydać w niniejszym zbiorze. Moje scenariusze powstawały okazjonalnie w latach 1996–2006 i w kilku przypadkach nadal są użytkowane przez inne zespoły teatralne lub kabaretowe w Polsce i za granicą.

O autorze:
Absolwent Akademii Pedagogicznej w Krakowie i Politechniki Warszawskiej. Z zawodu posadzkarz, technik budownictwa ogólnego, nauczyciel języka polskiego i informatyki.

Kilkanaście lat pracował w szkole podstawowej i gimnazjum jako nauczyciel, administrator stron WWW, twórca tworzyw promocyjnych, opiekun SU, a także organizacji GimzOOm. Pomysłodawca i reżyser wielu imprez; w tym realizowanej w latach 2001-2005 Miejskiej Uroczystości BELFER the BESTia.

Od 2006 na emigracji. Pracuje jako senior operative w firmie farmaceutycznej i nauczyciel w Polskiej Szkole dodatkowej. Zajmuje się w dodatku tworzeniem i administracją stron internetowych, montażem filmów video, przygotowywaniem tworzyw promocyjnych i interaktywnych pomocy dydaktycznych.

Autor zbioru opowiadań Niecierpliwość motyli, skeczy kabaretowych Bzdurobajka i inne scenariusze, a także zbiorów najróżniejszych utworów literackich (Sentymentarz, Toksyczny anioł, Poezja naiwna)


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.