Menu

Chór zapomnianych głosów - Remigiusz Mróz (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366431331 
  • Autor Remigiusz Mróz 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 496 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Okręt badawczy „Accipiter” przemierza bezkres kosmicznej próżni, a jego załoga pogrążona jest w głębokiej kriostazie. Nieliczni świadomi są dramatu, który rozgrywa się na pokładzie.Astrochemik Håkon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu i widzi, jak ginie jeden z ostatnich członków załogi.Prócz niego rzeź przetrwał tylko nawigator, Dija Udin Alhassan.Czy to on jest odpowiedzialny za fiasko misji? A może stoi za tym jakaś niewypowiedziana siła? Obca cywilizacja? Nieokreślony byt? Ludzkość podróżuje między gwiazdami, odkrywa miriady światów, lecz nigdy nie napotkała żadnych oznak życia.Chór zapomnianych głosów to SF z tempem właściwym powieściom sensacyjnym, intrygą iście kryminalną i klimatem rodem z horrorów.

Zakończenie powinno zaskoczyć nawet najszczególniej przewidującego czytelnika. „Niesamowita podróż przez czas i przestrzeń! Mróz wnikliwie przygląda się ludzkiemu pragnieniu, by zrozumieć to, co nieznane”.Blake Crouch„Zapierający dech w piersiach debiut w niezwykle ryzykownym gatunku.

Czekam na więcej!”Dmitry Glukhovsky„Fantastyczna powieść mistrza polskiego kryminału, w której autor śmiało mierzy się z dylematami godnymi Stanisława Lema”.Robert J. Szmidt„Remigiusz Mróz zna się na rzeczy – wciąga czytelników na pokład czasoprzestrzennego rollercoastera, którego trasa wiedzie przez zachwycające zwroty akcji.

Trzymajcie się solidnie!”Michael Cobley

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.