Menu

Cienie przeszłości - Penny Jordan

Cechy produktu

  • ISBN 9788323892328 
  • Autor Penny Jordan 
  • Wydawnictwo Harlequin 
  • Ilość stron 364 
  • Rok wydania 2012 
  • Tematyka romanse i obyczajowe 

Opis

Czasem przeszłość powraca w najmniej spodziewanym momencie…

Pieniądze, władza i wpływy – to wszystko Leo von Hessler odziedziczył po bezwzględnym ojcu, który stworzył rodzinne imperium. Jednak czy to realne, że fortuna Hesslerów została zbudowana na oszustwie i tragedii innych? Czy znalezione w sejfie dokumenty są prawdziwe? Leo wyjeżdża do Anglii, żeby znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania. Wie, że jego ojca łączyły kiedyś wspólne interesy z właścicielem Carey Chemicals…

Wrażliwa i szczera Davina James wreszcie może być w pełni sobą. Poprzez lata zdominowana przez ojca tyrana i cynicznego męża, dopiero dzisiaj, po ich śmierci, może żyć po swemu. Od dawna nie marzy o miłości, skupia się tylko na ratowaniu rodzinnej producenta Carey Chemicals.

Ambicja, wytrwałość i determinacja to atrybuty prawidłowego biznesmena, jakim bez dwóch zdań jest Saul Jardine. Korzystnie wie, jak prowadzić negocjacje,klienci byli zadowoleni. Kariera to całe jego życie. Do czasu. Niespodzianie w trakcie rozmów o sprzedaży Carey Chemicals uświadamia sobie, że czegoś mu w życiu brakuje. Czy dokonał właściwego wyboru, poświęcając miłość i rodzinę dla sukcesu zawodowego?


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.