Menu

Cudzoziemiec oraz inne przypadki - Roman Staniek (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378562092 
  • Autor Roman Staniek 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo 
  • Ilość stron 216 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Opowiadanie to składa się z zasłyszanych albo po prostu przeze mnie wymyślonych historyjek, które wrzuciłem do jednego kosza i za pomocą fikcyjnych bohaterów połączyłem ze sobą.Integracja społeczeństw, a także rasizm są aktualnymi tematami we wspólnej Europie.

Wielu polityków debatuje i łamie sobie głowy nad rozwiązaniem tych problemów. Tomasz Janowski, bohater mojej książki, w niekonwencjonalny sposób pracuje nad tymi jakże trudnymi sprawami.Książka przeznaczona jest dla dorosłych czytelników.

Wielu uśmiechów i dobrej zabawy. Autor***Po południu siedzimy na tarasie i pijemy kawę. Kim-two w krótkiej spódniczce i z szeroko, niczym facet, rozstawionymi nogami. W pewnym momencie staje przed nami moja sąsiadka.

Starsza pani pracowała w ogrodzie i tak jak typowo chciała zamienić parę słów. Dzień d... W połowie zdania zaniemówiła. Z szeroko otwartymi ustami i oczami wpatrywała się między nogi Kim-two... I jak długa runęła nieprzytomna na plecy.

Sąsiad opowiadał mi później, iż stara Agnes poprzez dwa dni nie wydusiła z siebie ani jednego słowa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.