Menu

Cztery obsesje wyjątkowego szefa. Opowieść o przywództwie - Patrick Lencioni (MOBI)

Cechy produktu
  • ISBN 9788380874862 
  • Autor Patrick Lencioni 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 156 
  • Rok wydania 2017 
Opis

Patrick Lencioni ukazuje jeszcze jedną opowieść o przywództwie, której każdy komponent jest tak samo porywający i pouczający, jak wszystkie poprzednie.
Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym, a szczególnie widocznym elemencie życia biznesowego, będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej, w której Rich O’Connor, fikcyjny dyrektor naczelny marki konsultingowej z branży technicznej, Telegraph Partners, napotyka wyzwanie tak duże, że może ono zachwiać jego firmą, karierą i wszystkim, co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej, w której Rich O’Connor, fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej, Telegraph Partners, napotyka wyzwanie tak znaczne, iż może ono zachwiać jego firmą, karierą i wszystkim, co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

Wszystko, co robił Rich O’Connor, wiązało się w jakiś sposób przynajmniej z jedną z dyscyplin zapisanych na „żółtej karcie". Niektórzy kierownicy w firmie droczyli się z nim, zarzucając mu obsesję na punkcie tej listy. Co niebanalne, tylko garstka ludzi wiedziała, co znajdowało się na tej kartce, więc była ona wciąż swojego rodzaju tajemnicą. Richowi to odpowiadało, ponieważ tak naprawdę nikt poza nim nie musiał tego rozumieć. Z pewnością nigdy nawet nie podejrzewał, iż stanie się ona szkicem do planu zniszczenia firmy poprzez jej pracownika.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.