Menu

Dobranocki. 40 opowieści do czytania przed snem - Agnieszka Rahoza

Cechy produktu

  • ISBN 9788375689525 
  • Autor Agnieszka Rahoza 
  • Wydawnictwo Siedmioróg 
  • Ilość stron 96 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Do najefektowniejszych wspomnień dzieciństwa należą magiczne wieczory wypełnione czytaniem bajek poprzez mamę lub tatę. Spędzony w ten sposób czas wspomaga dobry rozwój psychiki dziecka. Bajki opracowano myślą o dzieciach posiadających kłopoty z zasypaniem. Ciepłe, kojące i przyprawione szczyptą humoru opowiastki wprawiają w przyjemny nastrój i utulą do snu choćby najbardziej rozbrykanego urwisa. Książka zawiera 40 urodziwych, krótkich bajek o pojemności od jednej do siedmiu stron każda, do czytania dzieciom w wieku od 2 do 6 lat. Dopasowanocki zostały napisane specjalnie z myślą o polskich dzieciach; nawiązują do najistotniej znanych postaci z polskich bajek lub opisują i pomagają dziecku poznać otaczający go świat. Bajki napisane są przyjaznym i pełnym uroku językiem, czyta się je lekko i z wielką przyjemnością. Wielkim walorem książki są atrakcyjne, wręcz fascynujące ilustracje.
Tytuł dopasowanocki. 40 opowieści do czytania przed snem Autor Agnieszka Rahoza Język polski Wydawnictwo Siedmioróg ISBN 978-83-7568-952-5 Rok wydania 2012 Wrocław Wydanie 1 liczba stron 96 Format epub

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.