Menu

Droga miodowa. Miodal i łabędź - Stefan Potocki, Mirosława Łątkowska

Cechy produktu

  • ISBN 9788375689594 
  • Autor Stefan Potocki 
  • Wydawnictwo Wydawniczo-Ha Przedsiębiorstwo 
  • Ilość stron 45 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Droga Miodowa to książka przygodowa dla niedużych i wielkich dzieci. Opowiada o podróży misia Miodala do efektownych miejsc w Europie, w których przytrafiają mu się zaskakujące, raz miłe, raz dziwne przygody. Ale jest to podróż niezwykła. Miodal wyrusza w drogę czując się jak dorastający chłopiec, który już myśli, że wie, co chciałby robić (ale chce się tylko bawić i wierzy, iż cały świat należy do niego), lecz nie jest jeszcze dorosły... REKOMENDACJE: Piotr Fronczewski: Książka pełna urody, mądrości, dobroci i ciepła. Polecam. Joanna Szczepkowska: Ta książeczka jest podróżą, jest przygodą, jest początkiem wiedzy o świecie. A przy tym nabywając ją można zrobić coś prawidłowego dla dzieci, które potrzebują pomocy. Podróże Miodala kształcą, lecz i zmieniają na udoskonalone świat dzięki celowi, dla którego powstały. Określenie "dobra książka" ma tu więc podwójne znaczenie. Prof. Dr. Krzysztof W.A Szpilman: Książka pełna uroku. Napisana wprost z polotem muzycznym. Polecam wszystkim dzieciom, no i także oczywiście dorosłym. Kupując TĘ KSIĄŻKĘ CZYNISZ DAR NA RZECZ POTRZEBUJĄCYCH DZIECI! Wydawca przeznacza część dochodu na sprzedaż Drogi Miodowej dla podopiecznych Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego.
Tytuł Droga miodowa. Miodal i łabędź Autor Stefan Potocki Język polski Wydawnictwo Siedmioróg ISBN 978-83-7568-959-4 Rok wydania 2012 Wrocław Wydanie 1 ilość stron 45 Format epub

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.