Menu

Drugie życie Anny

Cechy produktu

  • ISBN 9788393589623 
  • Autor Bartosz Libuda 
  • Wydawnictwo E-bookowo 
  • Ilość stron 140 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Pieniądze. Wiara i wątpliwości. Miłość i zdrada. Dziennikarz Kamil Srokacz prowadzi prywatne śledztwo dotyczące drugiego życia swojej zmarłej żony. Historia o tym, że stabilizacja jest kruchą iluzją. Wystarczy przypadek, aby nasz świat przewrócił się do góry nogami.

konwencjonalnej konstrukcji powieści towarzyszy wielotorowa narracja: trzecioosobowy opowiadacz oddaje głos bohaterom, którzy subiektywnie, nieraz stronniczo albo złośliwie oceniają siebie, innych i same wydarzenia. Poruszamy się po cienkiej linii między dramatem a komedią.

"Drugie życie Anny" to powieść raczej dla dorosłych, to jest dla tych wszystkich, którzy w literaturze szukają odpowiedzi na najważniejsze pytania, takie jak kim jestem, czego chcę, co jest dla mnie ważne, w jakim stopniu kontroluję mój byt, a w jakim on sprawuje władzę nade mną?

Pisząc "Drugie życie Anny" chciałem, by powieść ta była po trosze jak lustro, w którym Czytelnik może się przejrzeć, i po trosze jak drzwi, za które można zajrzeć, by podpatrywać innych, kiedy nikt nie patrzy. Zapraszam to "Drugiego życia Anny".

Bartosz Libuda

Bartosz Libuda ukończył edytorstwo na Uniwersytecie Gdańskim i Służbę Zagraniczną w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest doświadczonym dziennikarzem, tłumaczem i redaktorem. Publikował między innymi w "Toposie", "Kwartalniku Wyspa" i "Nowej Fantastyce". Interesuje się współczesną psychologią, lingwistyką, polityką i ekonomią. Pisanie traktuje jako pasję i próbę eksploracji ludzkiej psychiki w sytuacjach nietypowych albo skrajnych. Uważa, że lektura korzystnej książki powinna być dla czytelnika równocześnie przyjemnością i przygodą. Tak również stara się pisać.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.