Menu

Dudek i Lodzia

Cechy produktu

  • ISBN 9788378590774 
  • Autor Anna Mikler-Chwastek 
  • Wydawnictwo E-bookowo 
  • Ilość stron 30 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Zbiór niezwykłych, krótkich historyjek, którego bohaterami są: niewielka dziewczynka o imieniu Lodzia oraz jej przyjaciel – ptak Dudek. Niesforne zwierzątko zmaga się z pytaniami na temat bezpieczeństwa, przyjaźni i przeżywanych uczuć. Jego towarzyszka wspiera go, pomaga w istotnie rozsądny i mądry sposób. Nie okazuje przy tym pogardy, ale w łagodny sposób wyjaśnia tajemnice naszego funkcjonowania. To lektura dla minimalnych dzieci. Anna Mikler-Chwastek Adiunkt w Katedrze Pedagogiki drobnego Dziecka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Zajmuje się dotykowym poznawaniem otoczenia poprzez niemowlęta i minimalne dzieci, preferencjami dotykowymi (skonstruowała narzędzie autorskie służące do diagnozy preferencji dotykowych i społecznych niemowląt) i kształtowaniem się samodzielności życiowej niemowląt, dzieci w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym. Prywatnie pisze bajki dla niewielkich dzieci.
Tytuł Dudek i Lodzia Autor Anna Mikler-Chwastek Język polski Wydawnictwo Wydawnictwo e-bookowo ISBN 978-83-7859-077-4 Rok wydania 2012 liczba stron 30 Format mobi, epub, pdf

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.