Menu

Głosy z zaświatów

Cechy produktu

  • ISBN 9788381950763 
  • Autor Remigiusz Mróz 
  • Wydawnictwo Filia 
  • Ilość stron 448 
  • Rok wydania 2020 

Opis

GŁOSY Z ZAŚWIATÓW to książka o ważnych i aktualnych tematach społecznych. Remigiusz Mróz w profesjonalnej formie!Tomasz SekielskiDobrze, że ci, którzy są słuchani, mówią o ważnych rzeczach. Mróz nie boi się niełatwych tematów.Marcin DorocińskiSeweryn Zaorski stara się na nowo ułożyć sobie życie, kiedy do zakładu patomorfologii w Żeromicach zaczynają trafiać ciała niewielkich dzieci z okolicy.

Nikt nie potrafi rozwiązać zagadki śmierci młodych ofiar,nic bowiem nie wskazuje na to, żeby zostały zamordowane. Seweryn jest jednak przekonany, iż może stać się głosem tych, którzy mówią już jedynie z zaświatów.Kto i dlaczego zabija niewinne dzieci?I jaki związek ma to z enigmatycznymi wiadomościami,które Zaorski inicjuje otrzymywać?Tymczasem Kaja Burzyńska musi zmierzyć się nie tylko z komplikującym się życiem rodzinnym, lecz także z upiornym wołaniem tych, których ma na sumieniu.I tych, którzy domagają się sprawiedliwości…

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.