Menu

Huna i Ho'oponopono: starożytna wiedza współcześnie - ebook

Opis

„Huna i Ho'oponopono: starożytna wiedza współcześnie" Wojciecha Filabera to swego rodzaju przewodnik po systemach wewnętrznego umacniania, a także zachowania harmonii ciała, umysłu i ducha. Autor próbuje wytłumaczyć współczesnemu przedstawicielowi cywilizacji zachodniej, czym są Huna i Ho'oponopono.

Huna to starożytna, hawajska nauka o wewnętrznej świadomości i energii życia, umożliwiająca człowiekowi umocnienie, stabilizację, osiągnięcie harmonii i stanu bogactwa. Dzięki czemu sposobowi myślenia, praktykując Hunę, człowiek jest w stanie odkryć swoją prawdziwą naturę i właściwy sposób bycia. Natomiast Ho'oponopono to starożytna nauka, która zakłada, iż każda osoba z natury jest kompletna i poprawnie funkcjonująca, iż każdy od urodzenia zaopatrzony jest w wewnętrzną energię, siłę, ale też w wewnętrzne światło potrzebne do poprawnego funkcjonowania w życiu. Celem tej nauki jest sprostowanie i przywrócenie naturalnego stanu ciała, ducha i umysłu i zintegrowanie tych trzech części człowieczeństwa.

Autor, przybliżając czytelnikowi te starożytne nauki, przekonuje, iż każdy człowiek jest kreatorem swego bytu, iż jest odpowiedzialny za swoje życiowe doświadczenia. Co więcej, każda osoba jest indywidualnym twórcą wszystkich stanów, które w środku stwarza i odpowiada za swój umysł.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.