Menu

Iluzjonista - Remigiusz Mróz (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380759718 
  • Autor Remigiusz Mróz 
  • Wydawnictwo Filia 
  • Ilość stron 528 
  • Rok wydania 2019 

Opis

W 1988 roku Gerard Edling prowadził śledztwo, które zakończyło się ujęciem i skazaniem sprawcy serii ciekawych zabójstw. Z racji ich tajemniczego charakteru, w kronikach kryminalnych morderca nazywany był Iluzjonistą – długo zwodził śledczych, a zabójstw dokonywał tak, aby dowody wskazywały na inne osoby.

Jego ofiar nie łączyło nic poza tym, iż na ich skórze znajdował się wypalony znak zapytania.Ponad trzydzieści lat później na jednym z opolskich kąpielisk odnalezione zostaje ciało z podpisem Iluzjonisty, a sposób działania sprawcy łudząco przypomina czarną linię, która niegdyś wstrząsnęła miastem.

Prowadzenie dochodzenia utrudnia fakt, że akta dawnej sprawy zaginęły, a osoby z nią związane albo milczą, albo znikają w niewyjaśnionych okolicznościach.Jedynym, który może pomóc prokuraturze, jest wydalony ze służby Edling, skrywający własne tajemnice związane z dawnymi wydarzeniami…

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.