Menu

Inny - ebook

Opis


Jaka powinna być poezja? nieprzystępna, przesycona zawiłymi metaforami, czy może prosta, lecz trafiająca do każdego czytelnika? Dotycząca spraw ważnych, trudnych, czy skupiająca się na codzienności? Refleksyjna? Długo pozostająca w pamięci? Istnieją wiersze, które w prostych słowach opowiadają o rzeczach pokaźnych. Garść umiejętnie przypasowanych słów, które chwytają za serce. Proste frazy, które stanowią podstawę rozważań filozoficznych. Dwa zdania, które są w stanie odmienić życie czytelnika. Zmotywować do działania, wzruszyć, skłonić do zastanowienia się nad sobą. Wersy powtarzane jak mantra w gorsze dni. Słowa czytane codziennie przed snem lub na prawidłowy początek dnia.

Tomik wierszy, który towarzyszy codziennym sprawom. „Inny" Aleksandry Starosteckiej to zbiór niedługich wierszy, które swą prostotą chwycą za serce każdego. Pozwalają zatrzymać się w powszednim biegu i pomyśleć o sobie, swoim życiu. Stanowią połączenie filozofii codzienności z efektownem krajobrazu Bieszczad, które są wielką miłością poetki.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.