Menu

Jak zorganizować idealne wesele. Poradnik panny młodej - Justyna Kościelska

Cechy produktu

  • ISBN 9788393855254 
  • Autor Justyna Kościelska 
  • Wydawnictwo Osm Consult 
  • Ilość stron 254 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Spraw, żeby Twoje wesele było niezapomniane!

demonstrujemy kompletny poradnik panny młodej – dziesiątki porad, wskazówki krok po kroku, masa inspiracji. Ta książka poprowadzi Cię przez wszystkie etapy ślubno-weselnych przygotowań.

Krok po kroku

Książka wydajnie poprowadzi cię poprzez każdy etap ślubnych przygotowań. Poznasz wszystkie formalności, jakich musisz dopełnić przed ślubem cywilnym i kościelnym – weź ołówek w dłoń i zaznacz, co już zrobione.

Porady ekspertów

prawidłowo mieć wsparcie specjalistów. W książce wyszukasz wypowiedzi ekspertów, zawodowo zajmujących się ślubnymi dekoracjami, strojami czy weselnym menu.

Na bieżąco!

Książka uwzględnia najnowsze, obowiązujące w 2015 roku przepisy i obecne realia cenowe. To najbardziej aktualny poradnik weselny!

Pod kontrolą!

Jak zaplanować budżet, efektywnie negocjować ceny, nie pokłócić się z rodziną i nie dać sobie wejść na głowę.

Wszystko o weselnych tradycjach, dobrych obyczajach i przesądach.

Co myślą o książce inni:


Napisany z wielką pasją poradnik, który w klarowny, a także interesujący sposób wprowadza w ślubny świat i odsłania jego tajemnice.

– Katarzyna Wójcik, RevoEvents


Książka Justyny Kościelskiej to kompletny, dobrany do polskich realiów podręcznik, który poprowadzi za rękę panny młode i pomoże im przygotować się bez stresu, pośpiechu i poczucia, że o czymś się zapomniało.

– Katarzyna Merska-Pietrak i Paulina Sygnatowicz, Lovemydress.pl


– KSIĄŻKA • EBOOK GRATIS • DOSTĘP DO WEDDING TEAM –

UWAGA! Każda czytelniczka książki otrzymuje dostęp do zamkniętej sekcji Wedding Team. Znajdziesz w niej pogłębione artykuły na tematy poruszone w książce oraz liczne dodatki: od wzorów zaproszeń po rabaty u zaprzyjaźnionych firm.

przejrzyj darmowY FRAGMENT

A U T O R


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.