Menu

Kolekcja nietypowych zdarzeń

Cechy produktu

  • ISBN 9788380321984 
  • Autor Tom Hanks 
  • Wydawnictwo Wielka Litera 
  • Ilość stron 276 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Pokochaliście go jako Forresta Gumpa, dzisiaj pokochacie go jako pisarza.

Debiut literacki wybitnego i szanowanego aktora to arcyciekawy zbiór opowiadań – eleganckich, poruszających, zabawnych, niekiedy figlarnych, czasami melancholijnych i za każdym razem zaskakujących.

Pisząc o weteranie drugiej wojny światowej i jego rodzinie, czy o rozwódce szukającej nowego miejsca w życiu, albo o nieprzystępnej relacji nastoletniego surfera z ojcem i o nieoczekiwanej podróży na Księżyc Tom Hanks dowodzi, że potrafi wniknąć w istotę przyjaźni, rodziny, miłości i zwykłego codziennego życia. Szlachetność i wrażliwość, którymi zasłynął jako aktor, w równej mierze biją z jego prozy.

„Z opowieści Hanksa bije radość tworzenia, przyjemność ze snucia opowieści o życiu, przyjaźni i rodzinie, a proza jest tak inteligentna, porywająca i ludzka jak jej autor. Do tego należy dodać szczególną spostrzegawczość i podszytą współczuciem inteligencję, które zawsze wyróżniały Toma Hanksa". — Stephen Fry (brytyjski aktor, komik i pisarz)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.