Menu

Kolor we wnętrzu. Poradnik - Urszula Głuchowska-Bilska (PDF)

Cechy produktu

  • ISBN 9788394329013 
  • Autor Urszula Głuchowska-Bilska 
  • Wydawnictwo Rozpisani.pl 
  • Ilość stron 29 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Kolor jest podstawowym elementem aranżacji wnętrza. Kiedy wchodzimy do domu, pierwszą rzeczą, którą widzimy, jest kolor. To on decyduje, czy wnętrze jest harmonijne, czy nie.Poradnik daje wskazówki, w jaki sposób użyć psychologiczne oddziaływanie barw na otoczenie, by stworzyć harmonijne wnętrze.

Każda barwa ma jednostkowe parametry, które wpływają na psychikę człowieka. Właściwy dobór koncepcji kolorystycznej umożliwia wykreowanie w środku trafnej atmosfery, zezwalającej zaspokoić gusta i potrzeby gospodarza.Poradnik mówi o prawach rządzących kolorem i jego odpowiednim wykorzystaniu, żeby pasował do funkcji, jakie pełni pomieszczenie.Autorka jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Jej wszechstronne zainteresowania potwierdzone zostały dyplomami z takich dziedzin, jak: zarządzanie nieruchomościami, public relations, nauki społeczne, studia menadżerskie i trenerskie. Pasjonatka psychologii kolorów, interesuje się designem i najnowszymi trendami w architekturze wnętrz.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.