Menu

Konflikt palestyńsko-izraelski. Krótkie Wprowadzenie 4

Cechy produktu

  • ISBN 9788380886025 
  • Autor Martin Bunton 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego 
  • Ilość stron 158 
  • Rok wydania 2017 
  • Tematyka podręczniki i edukacja 

Opis

> niedługiE WPROWADZENIE

- książki, które zmieniają sposób myślenia!

Interdyscyplinarna linia krótkiE WPROWADZENIE piórem uwielbianych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W niebanalny sposób pokazuje najważniejsze zagadnienia XXI w. - od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technologię. To publikacje popularnonaukowe, które w formule dostępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.

Książki doskonałe równocześnie jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, atrakcyjne interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją kolekcji sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

*

Konflikt palestyńsko-izraelski to dostępne wyjaśnienie istoty rozgrywającego się współcześnie i silnie obecnego w mediach sporu międzynarodowego. Jakie były źródła i przebieg tego konfliktu? Gdzie leży jego sedno? Czy rozwiązanie dwupaństwowe jest osiągalne do zrealizowania? Jak światowe mocarstwa rywalizowały o wpływy w regionie?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.