Menu

Kontratyp. Joanna Chyłka. Tom 8. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788379761685 
  • Autor Remigiusz Mróz 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Rok wydania 2018 

Opis

prezentujemy 8 tom procesu z Joanną Chyłką! Prawniczka ma do rozwiązania kolejną niełatwą zagadkę.W drodze na Annapurnę, jeden z najgroźniejszych szczytów na świecie, ginie troje polskich wspinaczy. Ekipy ratunkowe wynajdują jedynie przysypane śniegiem, poskręcane liny, ale nie trafiają na żaden inny ślad po grupie.Kilka tygodni później jedyna członkini wyprawy pojawia się na granicy nepalsko-tybetańskiej, po czym zostaje zatrzymana.

Polscy śledczy przewożą ją do kraju, gdzie ma odpowiadać za zabójstwo – okazuje się bowiem, że by przeżyć w górach, doprowadziła do śmierci swych towarzyszy.Co wydarzyło się w drodze na Annapurnę? I skąd śledczy mają dowody obciążające kobietę? Oprócz znalezienia odpowiedzi na te pytania, Joanna Chyłka musi zmierzyć się z własnymi problemami i groźbami człowieka twierdzącego, że to on niegdyś zaatakował ją kwasem…

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.