Menu

Kot biznesik

Cechy produktu
  • ISBN 9788364599972 
  • Autor Arkadiusz Błażyca 
  • Wydawnictwo Fundacja Instytut Carla Mengera 
  • Ilość stron 84 
  • Rok wydania 2019 
Opis
nieszablonowe przesłanie!

Poznaj historię zwykłego kota, który został biznesmenem! Opowieść ma za zadanie promowanie przedsiębiorczości zamiast biernej postawy etatowca.

Rodzimy się genialni, ambitni i ciekawi świata. Posiadamy wrodzone talenty, które każdego z nas czynią nieszablonowymi i jedynymi w swym typu. Kiedy dorastamy, świat narzuca nam przekonania i zasady do których powinniśmy się przystosować. System szkolnictwa kreuje posłusznych pracowników, którzy porzucają swe ambicje na rzecz jałowej egzystencji. Kot Biznesik powstał, aby rzucić nowe światło na postrzeganie przedsiębiorczości i biznesu wśród młodych pokoleń. Biznesu, który jest niczym innym jak po prostu wnoszeniem wartości w życie innych ludzi. Poznaj Kota Biznesika!

Dla dzieci w jakim wieku?

Kot Biznesik to książka dla dzieci w wieku od 3 do do 103 lat.

Dlaczego warto kupić książkę?
  • jest napisana prostym językiem, który nie zniechęca do przyswajania ekonomicznych pojęć
  • uczy prawdziwego obrazu prowadzenia biznesu opowiadając nie tylko o blaskach, lecz także i cieniach własnego przedsiębiorstwa
  • zamiast „roszczeniowej postawy etatowca" wyrabia proaktywną postawę przedsiębiorcy i namawia, żeby brać sprawy w swoje ręce
  • w tekście zawarte są autentyczne złote myśli takich osobistości jak: Warren Buffett, Henry Ford, John D Rockefeller, Thomas Edison czy Robert Kiyosaki.
  • to może być najlepsza inwestycja w rozwój i przyszłość Twojego dziecka książka jest sugerowana przez ludzi biznesu, specjalistówna ogół rodziców! T woje dziecko pokocha ładne ilustracj autorstwa Milany Popkowej

Wydawnictwo i autor mają nadzieję, iż ten niemal nieznany dotąd w Polsce gatunek literacki spotka się z zainteresowaniem ze strony rodziców, a zwłaszcza babć i dziadków uzupełniając braki w edukacji funkcjonalnej naszych dzieci i wnuków, a z reguły przygotowując młode pokolenia do dorosłego, godnego życia w charakterze przedsiębiorców i liderów biznesu.

Co mówią o książce inni:


Nasze dzieci posiadają do wyboru ogrom infantylnych bajeczek o misiach, policjantach, listonoszach czy doktorach. A za to ogromny niedobór bajek o przedsiębiorcach, innowatorach i bohaterach, którzy myślą zupełnie nieszablonowo. Czy "Kota Biznesik" pokochają wszyscy? Nie sądzę, bo potrzeba posiadać choć odrobinę otwarty umysł by zrozumieć o czym jest historia. Ale jeśli jesteś dorosłym, który interesuje się biznesem i rozwojem osobistym - to z całą pewnością zechcesz mieć tę książkę na półce Twojego dziecka.

Angelika M. Talaga rodzic, specjalistka ds. Rozwoju intelektualnego dzieci, godmother.pl.


Przygody Kota Biznesika uczą, iż robienie interesów to nie dchciwe liczenie i ciułanie pieniędzy, ale zaspokajanie potrzeb innych ludzi, którzy z wdzięczności za pomoc placą nam i pozwalają żyć dostatnio i szczęśliwie.

Jan M. Fijor, założyciel Uczelni Asbiro, szkoły przedsiębiorców, blogger.


Kot Biznesik to urocza opowieść o przedsiębiorczym kocie, który odkrywa, iż praca u kogoś nie jest jedynym sposobem na zdobywanie potrzebnych do życia ryb. W trakcie swych wędrówek poznaje innych przedsiębiorczych kocich mentorów, dzięki którym zdowbywa wiedzę i inspirację do tego by zmienić swoje dotychczasowe życie. Z ogromną przyjemnością czytaliśmy wraz z moim synem przygody rezolutnego kota. Polecam ksiażkę każdemu kto chce zarazić swoje dziecko ideą przedsiębiorczości.

Marta Baczewska-Golik, Marta Baczewska-Golik


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.