Menu

kreatywni w biznesie

Cechy produktu

  • ISBN 9788375616163 
  • Autor Jan Fazlagić 
  • Wydawnictwo Poltext 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2015 

Opis

We współczesnym biznesie wygrywają kreatywni: Apple, Nike, Honda, CD PROJEKT, Reserved – i niemało innych firm, które zatrudniają ludzi kreatywnych. Autor wyjaśnia, czym jest kreatywność, jak wykorzystać ją w biznesie i jak zarządzać firmą kreatywną. Książka mieści sporo niebanalnych przykładów ze świata i z Polski ergonomicznego wykorzystania kreatywności w biznesie. Polskiego czytelnika zainteresują z reguły przykłady polskich firm, które postawiły na kreatywność – i wygrywają. Książka łączy interesującą narrację z elementami poradnika jednocześnie dla pracodawców, jak i pracowników.

Prof. Jan Fazlagić specjalizuje się w zarządzaniu wiedzą, zrealizował ponad 40 projektów badawczych, był stypendystą Komisji Europejskiej Marie Curie Research Fellow oraz Komisji Fulbrighta, wykłada na uczelniach krajowych i zagranicznych, jest autorem 10 monografii naukowych i ponad 200 innych publikacji.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.