Menu

Królewna Nutka - ebook

Opis

Nutka to śladowa dziewczynka, która dorasta na oczach Czytelnika. Podobno jest królewną, ale czy na pewno? Mieszka w królestwie nie za wielkim, nie za śladowym, ale w sam raz, jednak czy jest to prawdziwe królestwo? Nutka psoci, rozrabia, ale też obserwuje otaczający ją świat i dostrzega, że nie jest wspaniały. Nawet królewny mają swoje smuteczki, nawet królewny posiadają w głowie fiu-bździu.

Ale tylko do królewien przybywają wróżki przynoszące najróżniejsze dary. Najgorzej, gdy się jedną z nich zapomni zaprosić, wtedy wpada w złość i rzuca zły czar.

Nutka bardziej przypomina zwyczajną dziewczynkę aniżeli królewnę, jednak jej życie jest pełne przygód i nieprawdopodobnych zdarzeń, smoków i królewiczów, jednorożców i złych wróżek.

To opowieść, która łączy dwa światy - bajkowy i rzeczywisty. To bajka dla dzieci, lecz także dla dorosłych.

Życie dziedziczki tronu tylko pozornie było wesołe i beztroskie. Tak naprawdę miała ona duży problem. Oprócz niedoszłego narzeczonego oraz Felka, nie miała żadnych przyjaciół.

Nikt nie chciał się z nią bawić, chociaż tak naprawdę dobra z niej była dziewczynka. Godzinami królewna stała w oknie i patrzyła, jak inne dzieci bawią się wesoło. Ona nie mogła, bo przecież była królewną, a w dodatku wyjątkowo dorosłą, jak na swój wiek.

Poznaj Królewnę Nutkę i przekonaj się, czy jesteś do niej podobna;-)

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.