Menu

Krzyk Maorysów - ebook

Opis

"Porywająca nowozelandzka saga!

„Trzymająca w napięciu, pełna zawirowań i rodzinnych konfliktów powieść obyczajowa z sugestywnymi bohaterami i wyśmienitymi opisami".

Lesestunde

„doskonała opowieść o współistnieniu dwóch kultur: europejskiej i nowozelandzkich Maorysów".

Histo-Couch

Sarah Lark w niebanalny i ciekawy sposób ukazuje historię nowozelandzkiej rodziny, której życie nierozłącznie splecione jest z tradycjami Maorysów.

Nowa Zelandia, Canterbury Plains, 1907: Gloria dorasta na Kiward Station. Jej szczęśliwe, radosne dzieciństwo kończy się gwałtownie, kiedy wraz ze swoją kuzynką, Lilian, zostaje wysłana do angielskiej szkoły z internatem. Lilian świetnie odnajduje się w nowym świecie, Gloria natomiast inicjuje nienawidzić swoich rodziców za to, iż zmusili ją do takiego życia. Dziewczyna za wszelką cenę chce wrócić do Nowej Zelandii. Potajemnie układa plan, w konsekwencji którego odnajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie…

Los dokonuje gwałtownego zwrotu i raz jeszcze okaże się, jak mnóstwo ludzkich uczuć może być przyczyną zarówno rozpaczy, jak i siły. "

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.