Menu

Liber BDSM - ebook

Opis

Tom Hex jest mało znanym, ale za to wyjątkowo utalentowanym przedstawicielem progresywnej szkoły magicznej Divine Mystery Order. Związany ze Świątynią A (The A Temple), Mistycznym Czarostwem (Mystic Wisecraft) i kultem Genter-gavet Okkan, praktykuje czary dla dobra swego i społeczności lokalnej. Hex to także poeta, pisarz, muzyk i performer. Renomowany za wizjonera, w wolnych chwilach między objawieniami prowadzi restaurację wegetariańską, której specjalnością jest wegańskie sushi. O przygodach Hexa i jego grupy kalifornijskich czarownic możemy dowiedzieć się z wydanego niedawno tomu Księga Sfery.

Liber BDSM to niedługi podręcznik oryginalnego rodzaju magii.

unikalna metoda wprowadzania pożądanych zmian w świecie zewnętrznym i wewnętrznym siłą własnej woli łączy w sobie esencję takich praktyk magicznych jak inwokacja, sigilizacja i zaklinanie.

Z pozoru prosta w wykonaniu, polegająca jedynie na wyrażeniu Woli w kilku słowach, okazuje się niespodziewanie trudna nawet dla progresywnych praktyków Rzemiosła.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.