Menu

Maestra

Cechy produktu

  • ISBN 9788379998333 
  • Autor L.S. Hilton 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Judith Rashleigh pracuje w prestiżowym londyńskim domu aukcyjnym, ale w konfrontacji z bezceremonialnym snobizmem i demoralizacją musi zweryfikować swoje wyobrażenia o świecie sztuki. Podejmuje pracę jako hostessa w jednym z nie do końca przyzwoitych barów West Endu.

Gdy klient lokalu zaprasza Judith na Lazurowe Wybrzeże, kobieta może w końcu radować się życiem popularnych i bogatych. Zwłaszcza iż trafia na trop oszustwa w domu aukcyjnym i traci posadę. Niestety, nierozważne podanie środków usypiających swojemu towarzyszowi prowadzi do niespodziewanego dramatu, a Judith musi uciekać.

Zdana na siebie, w wielkim niebezpieczeństwie, ma do dyspozycji tylko swoją zdolność wykorzystywania panów do własnych celów i wiedzę na temat światowego rynku sztuki... Maestra, której akcja rozgrywa się w egzotycznych pałacach i na pokładach jachtów największych bogaczy, to bez dwóch zdań thriller nietuzinkowy, który czyta się z zapartym tchem i zawrotem głowy.

Judith Rashleigh jest diabolicznie przenikliwa jak Amy Dunne z Zaginionej dziewczyny i piekielnie niebezpieczna jak Lisbeth Salander. Ładne oszustwo w londyńskim domu aukcyjnym KIM Bosy kochanek biegnący ulicami Paryża JEST Zuchwała kradzież na jachcie miliardera MAESTRA? Brutalne morderstwo pod mostem w Rzymie Oni to zaczęli.

Ona to dokończy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.