Menu

Maestro z Sankt Petersburga

Cechy produktu

  • ISBN 9788379992270 
  • Autor Camilla Grebe,Paul Leander-Engström 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2014 

Opis

"Trylogia "Mroczna Moskwa" to wstrząsający obraz Rosji za rządów Putina. Wynajdziemy tu jednocześnie niewyobrażalne różnorodność, jak i skrajną biedę, a ludzie nie cofną się przed niczym w pogoni za władzą i pieniędzmi.

Maestro z Sankt Petersburga to genialny thriller, w którym przedstawiono Rosję początku XXI wieku, kiedy w oka mgnieniu powstały największe współczesne fortuny. Książka otwiera ciekawy cykl powieściowy "Mroczna Moskwa".

Jej bohaterem jest szwedzki finansista, Tom Blixen, dla którego lojalność i uczciwość to wciąż wartości cenniejsze od pieniędzy. Jednak Toma ścigają demony przeszłości... "Camilla Grebe i Paul Leander-Engström wyłuskują odrobinę egzotyki z kraju bezprawia.

Siłę powieści stanowi wiarygodność - jeden z autorów istotnie ma wiedzę na temat rozgrywek za zamkniętymi drzwiami. W tym pełnym napięcia thrillerze udało się także przedstawić społeczną analizę nieposkromionego kapitalizmu, wdrażanego przy ogromnych ilościach wypitej wódki i wpompowanych sterydów".

Arbetarbladet"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.