Menu

Modlitwa do trzeciej dziewicy

Cechy produktu

  • ISBN 9788381101165 
  • Autor Fred Vargas 
  • Wydawnictwo Sonia Draga 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"Wynosząc kryminał do poziomu tragedii greckiej, autorka dowodzi wyczucia szczegółu, zrozumienia relacji międzyludzkich i umiejętności podsuwania fałszywych tropów. Silny ugina się tu przed słabym, cała gama postaci nagina przeznaczenie, poezja produktywnie pokonuje okropności tego świata, a najważniejsze, iż czytelnik w to wierzy".

Le Magazine littéraire Komisarz Adamsberg musi się zmierzyć ze sprawą, którą teoretycznie powinien się zająć wydział do spraw narkotyków: w okolicy Porte de la Chapelle zostają znalezieni martwi dwaj młodzi mężczyźni, czarny i biały.

Adamsberg jednak ma swoje zdanie na ten temat, pewne ślady wskazują, że może chodzić o coś więcej. Ze swoją stałą ekipą podejmuje niełatwe dochodzenie, od którego co rusz odrywają go dziwne zjawiska. Najszczególniej jednak doskwiera mu nowy pracownik, niejaki Veyrenc.

Za jego sprawą odżywa przeszłość, o której Adamsberg wolałby zapomnieć...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.