Menu

Moje sacrum

Cechy produktu

  • ISBN 9788379000265 
  • Autor Piotr Sikorski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 69 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Moje Sacrum” to próba wglądu w siebie i delikatne dotknięcie najmocniej wrażliwej cząstki człowieka – jego duszy. Wiersze Piotra Sikorskiego przemawiają prostotą przekazu niezwykle złożonych prawd. Odkrywają odwieczną potrzebę obcowania z rzeczywistością Sacrum, spojrzenia na życie przez pryzmat śmierci i tego, co nastąpi po niej. Jego poezja ma znamiona lekkości; autor unika gramatycznych zawiłości i słownych komplikacji. W prosty sposób demonstruje wewnętrzne zmagania człowieka, który nawet poprzez poezję może odkryć bliskość Boga i poznać Jego dobroci.

Piotr Sikorski ur. W Bytowie w 1968 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku i Kolegium Teologicznego w Koszalinie. Nauczyciel geografii w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Orła Białego oraz Zespołu Szkół Katolickich im. Św. Marka w Słupsku. Debiutancki tomik poezji „Moje Sacrum” ukazał się drukiem w 2012 roku. Strona autora: www.piotrsikorski.eu


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.