Menu

Moje życie bez ciebie - Anna Wysocka - Kalkowska

Cechy produktu

  • ISBN 9788379004539 
  • Autor Anna Wysocka‑Kalkowska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 202 
  • Rok wydania 2015 

Opis

„Moje życie bez ciebie”” Anny Wysockiej-Kalkowskiej to kolejna powieść autorki. Wcześniejsza – debiutancka nosi tytuł „Kiedy wiosna nie nadchodzi” i była rozchwytywaną opowieścią o najróżniejszych odcieniach miłości: zdradzonej, rodzinnej, przyjacielskiej i tej, która rodzi się mimo lęku. Natomiast historia opowiedziana w “Moje życie bez ciebie” także w swojej podstawowej płaszczyźnie rozciąga się wokół najróżniejszych odcieni miłości, począwszy od żałobnej, związanej ze śmiercią i niewypowiedzianą stratą najbliższej osoby, poprzez siostrzaną i przyjacielską, i partnerską, między kobietą i mężczyzną.

Główna bohaterka, Agata, mając 18 zakochuje się w dużo starszym od siebie mężczyźnie. Najbliższa rodzina nie toleruje tego związku, co w konsekwencji sprawia ucieczkę dziewczyny z domu. Po kilku latach młodzi stają na ślubnym kobiercu, wiodąc szczęśliwe życie. Koniec małżeńskiej sielanki następuje w momencie nagłej śmierci Tomasza. Dla Agaty to koniec wszelkiego. Na kilkanaście miesięcy wpada w przepastną otchłań żalu, żałoby, odrętwienia, w pełni izolując się od świata. W wyniku starań zróżnicowanych ludzi, jak też splotów przedziwnych okoliczności, z czasem dziewczyna powoli wraca do życia i funkcjonowania, inicjuje dostrzegać jaśniejsze niżeli do tej pory odcienie. Kilkutygodniowy pobyt na wsi, z dala od wielkomiejskiej Warszawy, na który pozostała zaproszona staje się punktem zwrotnym i przepustką do budowania życia jeszcze raz. Opowieść zdobiona jest wątkiem nadprzyrodzonym – Agata doświadcza opieki z niebios.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.