Menu

Monitorowanie otoczenia z Arduino - ebook

Opis

Zbuduj własne urządzenia pomiarowe z platformą Arduino!

Arduino to niesamowita platforma, która otworzyła przed światem elektroniki niemało nowych możliwości. Dzięki prostocie obsługi zdobyła rzeszę zwolenników, a to przełożyło się na liczba dostępnych w sieci tworzyw i publikacji. Dla platformy Arduino opracowano liczne akcesoria, które pozwalają użytkownikowi rozbudować każdy układ. W dodatku istnieje również możliwość połączenia jej z kolejną popularną platformą — Raspberry Pi. Z tym duetem osiągniesz wszystko!

Ten fantastyczny podręcznik pokaże Ci, jak użyć Arduino do zbierania informacji o otaczającym świecie. Pomiar poziomu hałasu, temperatury i wilgotności to tylko część projektów, które możesz zrealizować dzięki tej platformie. Podczas lektury dowiesz się, jak zastosować moduł sieciowy oraz zaprezentować skategoryzowane informacje na wyświetlaczu. Chciałbyś mieć swój własny licznik Geigera? To cudo jest w Twoim zasięgu! podczas realizacji przedstawionych tu projektów poznasz platformę Arduino i zaczniesz kreować własne układy. Sięgnij po tę książkę i zanurz się w świat układów elektronicznych.

Zbuduj swój własny:

  • termometr
  • miernik hałasu
  • licznik Geigera
  • wymarzony układ z platformą Arduino!

Arduino — Twoja przepustka do świata elektroniki!


...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.