Menu

Morderczy wyścig - ebook

Opis

Wciągający thriller rozgrywający się w zamkniętym kręgu zawodników Tour de France

Od przeszło wieku nic nie zakłócało porządku Tour de France, jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych świata – aż do dzisiaj, kiedy okazuje się, iż gdzieś w peletonie jedzie morderca…

Marc Moreau, zawodnik drużyny, która czterokrotnie zajmowała pierwsze miejsce w wyścigu, i przyjaciel gwiazdy standardowanej na tegorocznego zwycięzcę, dostaje od policji nietypowe zadanie: ma podążać tropem sprawcy. Zdaje sobie sprawę, iż niektórzy z zawodników są gotowi zginąć, byle tylko wygrać kolejny etap touru, pokonując zjazdy z samobójczą szybkością ponad dziewięćdziesięciu kilometrów na godzinę; teraz jednak są też tacy, którzy są gotowi zabić, by stanąć na podium.

Każdy jest podejrzany, a skład peletonu zmienia się z etapu na etap. Wkrótce okazuje się, iż Marc ma szansę na wygraną – o ile zdecyduje się zdradzić swego najkorzystniejszego przyjaciela, gwiazdę zespołu oraz poważnego kandydata do zwycięstwa, i podjąć wyzwanie morderczego wyścigu.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.