Menu

Motywacja bez granic

Cechy produktu

  • ISBN 9788377016213 
  • Autor Marszałek Nikodem 
  • Wydawnictwo ZLOTE MYSLI 
  • Ilość stron 170 
  • Rok wydania 2007 

Opis

Dowiedz się krok po kroku, czym jest sprawna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele.

Czy wiesz, że około 90% milionerów na świecie zaczynało od zera dochodząc do swoich fortun? Każda droga - ich także - rozpoczyna się od tego, iż widzisz przed sobą jakąś szansę i perspektywy na to, aby zrealizować się w życiu. Szansę, która być może jest przed Tobą i czeka na to, abyś ją odkrył. Bez względu na to, jaki masz cel, trzeba wyruszyć w drogę. Drogę na własne szczyty - często samotną. Każdy z nas gdzieś głęboko w środku ma swój "Mount Everest ludzkich pragnień". Dzisiaj możesz go zdobyć.

W jaki sposób odpowiednia motywacja pozwoli Ci osiągać zamierzone cele?

Dlaczego tak wielu ludzi ponosi porażkę na drodze do swojego celu? To, czego im brakuje, to motywacja, a najczęściej umiejętność motywowania samego siebie, aby odnosić w życiu osobiste sukcesy.

Wielkim mitem jest myśl, że umiejętność motywowania siebie jest asygnowana tylko dla nielicznych. Skoro jest to umiejętność, to można jej się nauczyć. Takie autorytety jak Anthony Robbins, Zig Ziglar czy Robert Kiyosaki są tego dowodem.

"Początkowo sceptycznie odniosłem się do kolejnej publikacji na temat motywacji. Po przeczytaniu moja opinia o tej książce diametralnie się zmieniła. Widać, iż autor wie, o czym pisze. I to, co mi się najszczególniej podobało - wszystkie proponowane rozwiązania i pomysły są wyjątkowo etyczne. Polecam."

S. O.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.