Menu

Możesz robić co chcesz. Sztuka autohipnozy

Cechy produktu

  • ISBN 9788373778061 
  • Autor Jan Becker 
  • Wydawnictwo Studio Astropsychologii 
  • Ilość stron 268 
  • Rok wydania 2016 

Opis

wykorzystywanie sztuki autohipnozy może uczynić nasze życie nietrudnym, przełamać ograniczające nas bariery i dosłownie uczynić takimi, jakimi chcielibyśmy być. Wie o tym doskonale autor międzynarodowych bestsellerów, który od ponad dekady pracuje jako instruktor osobistości ze świata gospodarki, sportu i polityki.

W swej najnowszej książce dzieli się z Tobą swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem.Z tej publikacji dowiesz się czym właściwie jest autohipnoza, a także dlaczego sami jesteśmy stwórcami naszej rzeczywistości.

Autor zdradzi Ci, jak w kilka sekund możesz sam wprowadzić się w stan hipnozy oraz od czego zależy to, czy będziesz odważny czy bojaźliwy, i jak samodzielnie możesz o tym decydować. Wejdziesz na dodatek w fascynujący świat sugestii i zrozumiesz, jak emocje uskrzydlają Twoją podświadomość, a także nauczysz się nimi kierować.Już dziś możesz przejąć pełną kontrolę nad swoją codziennością i zdrowiem dzięki świadomemu stosowaniu sugestii hipnotycznych.

Pojawiające się trudności nie będą w stanie Cię zniechęcić, a w Twoim umyśle zatriumfuje poczucie gwarancji sukcesu. Będziesz efektywniej przyswajał świeże informacje, a w Twoim związku na nowo rozniecony zostanie ogień pożądania.

Za dnia będziesz stanowczo aktywny, a nocny sen przyniesie Ci nie tylko relaks, lecz i pełne naładowanie wewnętrznych akumulatorów. W kryzysowych sytuacjach zapanujesz nad adrenaliną i nic nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi.Poznaj i wykorzystaj moc autohipnozy!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.