Menu

Mroczna seria z Kotliny Kłodzkiej. Tom 2. Sprawdź, gdzie kończy się las

Cechy produktu
  • ISBN 9788382710014 
  • Autor Ina Nacht 
  • Wydawnictwo Heraclon International 
  • Rok wydania 2021 
  • Tematyka kryminał, sensacja, przygoda, horrory i thrillery 
Opis

Mglista Kotlina Kłodzka i jej mrok, który znowu budzi się do życia.

Pierwsze jesienne dni w kotlinie przynoszą niepokojące wiadomości. Morderstwo młodej kobiety wstrząsa małą górską społecznością. Do pomocy w kłodzkim oddziale dochodzeniowym zostaje oddelegowana psycholożka – Klementyna Sawicka. Kobieta przeprowadza się do kotliny wraz z córką, by wśród natury i dzikości krajobrazu szukać ukojenia.

Czy uda jej się rozwikłać zagadkę enigmatycznego morderstwa? Czy wynajmowane mieszkanie, którego ściany przyozdabia mroczne malowidło, okaże się bezpieczną kryjówką?

***

„Ina Nacht wie genialnie, jak przyciągnąć uwagę czytelnika. Tajemnicze znaki na ciałach ofiar i niesamowite malowidło, a także mroczna i duszna, aż gęsta od emocji atmosfera działają jak narkotyk. Nie sposób odłożyć tej książki, dopóki nie przeczyta się jej do końca”.

Hanna Greń

***

„Świat Iny Nacht jest niepokojący, gęsty i hipnotyzujący. Przewracałam strony jak szalona, szukając odpowiedzi i drogi ucieczki, lecz na to już za późno. Mrok Kotliny Kłodzkiej jest we mnie i tam pozostanie”.

Katarzyna Ziembicka, @aellirenn_czyta

***

„W mrocznej dolinie kryje się zło, weszłam tam w pośpiechu i teraz nie mogę znaleźć drogi ucieczki. Historia pań, która powinna zmusić społeczeństwo do dyskusji. Posępne malowidła wciągają bohaterów do lasu, który się nie kończy. Może Ty, Drogi Czytelniku, będziesz w stanie uratować choć jedną z nich?”

Katarzyna Zienkiewicz, @kachna.books.quality

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.