Menu

Na zdrowie! Jak osiągnąć harmonię ciała, ducha.. - Jan Pokrywka,filip Żurakowski

Cechy produktu

  • ISBN 9788328349353 
  • Autor Filip Żurakowski|Jan Pokrywka 
  • Wydawnictwo Sensus 
  • Ilość stron 344 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Pierwsze wydanie tej książki było bestsellerem wśród publikacji księgarni Sensus. Dzisiaj trzymasz w ręku drugie wydanie, w którym szerzej wyjaśniono niektóre tematy, a także wprowadzono całkiem nowe.Książka Doktora Jana Pokrywki i Filipa Żurakowskiego to poradnik zdrowego i szczęśliwego życia.

Mówi o tym, jak żyć, aby nie chorować, jak unikać tego, co nam szkodzi, i jak radować się każdym dniem w zdrowiu.Autorzy stworzyli sojusz umysłów - lekarza i pisarza -atrakcyjnie przedstawić wiedzę o człowieku, jego ciele i duszy.

Choć Doktor Pokrywka w obszerniejszym stopniu zajmuje się ciałem, a Filip Żurakowski duszą i emocjami, obaj podkreślają nienaruszalność fizycznej i duchowej strony zdrowia. Jeśli dusza choruje, choruje również ciało.

Trzeba więc zająć się i ciałem, i duszą.Doktor Pokrywka to człowiek dociekliwy, odważny i bezkompromisowy. Mówi: "tworzymy medycynę sprawną". I udowadnia swoimi wynikami, że tak jest. W książce pisze pomiędzy innymi o energetycznej naturze potraw, o tym, że można jeść i chudnąć, o zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym, o niewiele znanej przyczynie nowotworu piersi u pań.Filip Żurakowski wnosi do książki urozmaicone formy przekazu, takie aby trafił on i do umysłu, i do serca.

wynajdziesz w niej pełne uroku i poezji gawędy pod hasłem "Czas na refleksję".Z książki dowiesz się, jak cieszyć się każdym dniem, żyć w radości i w wolności, jaką daje wybaczenie sobie i innym.

W zachwycie nad światem, w miłości do bliskich i przyjaźni z każdym, w nastawieniu na spełnianie swojej życiowej misji.O autorzeJan Pokrywka jest lekarzem, twórcą czterech filarów długowieczności, właścicielem pierwszego na świecie domu normobarycznego, wybudowanego według jego śmiałego pomysłu, wkraczającego na świeże obszary zdrowia i długowieczności.

Niektóre świeże rozwiązania mobilizujące organizm do zdrowienia wprowadza jako pierwszy na świecie. Mówi, iż zajmuje się zdrowieniem pacjenta, a nie leczeniem do końca życia. Może się poszczycić ponad 90-procentową produktywnością w doprowadzaniu do zdrowia w najtrudniejszych przypadkach.

opiera się na najnowszych badaniach naukowych, publikowanych w pismach naukowych z tzw. Listy filadelfijskiej. Przyjeżdżają do niego pacjenci nie tylko z całej Polski,też z USA, Kanady, Australii, Indii, Niemiec, Ukrainy, ze Szwajcarii, Szwecji i innych krajów.

Kolejne wciąż powstające placówki normobaryczne Akademii Długowieczności są oparte na jego koncepcji.Doktor Pokrywka słynie z oryginalnych i odkrywczych poglądów na funkcjonowanie ludzkiego ciała. Mówi, iż jest lekarzem,z reguły nauczycielem zdrowia? uczy ludzi, jak żyć, by nie chorować.

Dlatego prowadzi weekendowe Warsztaty Zdrowotne, pisze książki, występuje w telewizji. Uczestniczy w otwartych spotkaniach z pacjentami na temat profilaktyki, sposobu życia sprzyjającego zdrowiu i czterech filarów długowieczności.Więcej na www.longevitas.pl i www.drpokrywka.pl.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.